PAMOKĖLĖ APIE DANTUKUS

Labai svarbu nuo pat mažens pratinti vaikus tinkamai prižiūrėti dantukus, kad galėtų džiaugtis gražia šypsena. Todėl kovo 14 dieną priešmokyklinėje grupėje vyko  pamokėlė apie dantukus.

Pamokėlės metu  vaikučiams buvo pasakojama apie dantukų priežiūrą,  reikalingas priemones. Visi vaikučiai labai aktyviai diskutavo apie dantims kenksmingus maisto produktus, gėrimus, vardino, kurie maisto produktai juos stiprina. Aiškinomės, nuo ko skauda dantukus, kas atsitinka jei jų tinkamai neprižiūrime ir nevalome. Po teorinės dalies ir diskusijų, į pagalbą pasitelkę dantų modelį-muliažą ir šepetėlį, visi praktiškai mokėmės taisyklingai valyti dantukus – kiek minučių ir kokiais judesiais reikia juos valyti, kokią pasirinkti dantų pastą ir kokį šepetėlį. Kiekvienas vaikas galėjo pats pamėginti valyti dantukus. 

Spalvinome piešinukus „Kas sveika ir kas nesveika dantukams“.

Susitarėme, kad dantukai būtų sveiki ir gražūs, vaikučiai juos kruopščiai valys du kartus per dieną, ryte ir vakare, nevalgys daug saldumynų bei nesveiko maisto, negers nesveikų gėrimų, o pasmaližiavę praskalaus burnytę ir išsivalys dantukus.

 Pamokėlę vedė sveikatos priežiūros specialistė Vilija Veverskienė ir socialinė pedagogė Svietlana Mickuvienė.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas