zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

„Užrašyk savo patirtį“

Vaikų Taryba inicijuoja projektą „Užrašyk savo patirtį“

 Rugsėjo 17 d. įvykusiame Vaikų tarybos posėdyje mokinai aptarėme patyčių situaciją Lietuvos mokyklose, buvo iškelta pagrindinė problema – vaikai vengia ar netgi bijo kalbėtis bei dalintis savo patirtimi dėl esamų patyčių su kitais ir naiviai tikisi, kad problemos išsispręs pačios. Vedama šios iškeltos problemos, Vaikų Taryba inicijuoja projektą „Užrašyk savo patirtį“, kuris skatina vaikus dalintis savo patirtimis ir kalbėtis apie patyčias, parodyti, kad vaikai nėra vieni šioje situacijoje bei siekiama atkreipti aplinkinių dėmesį, kaip stipriai patyčios yra paplitusios mūsų aplinkoje. Toks visapusiškas vaikų aktyvumas ne tik skatina plačiau ir dažniau kelti šią problemą, bet ir primena vaikams, kad jie gali ieškoti pagalbos ir niekada nėra vieni.

 Jungdamiesi prie šio projekto skatiname mokinius  išsakyti problemas

 ir naudotis “Patyčių dėžute“ (programėle).

Priminame, kad mūsų gimnazija turi „Patyčių dėžutę“. Tai platforma, skirta mokiniams, jų tėvams ir mokytojams anonimiškai pranešti apie patyčias gimnazijoje.

Taip pat visada galite kreiptis pagalbos į gimnazijos socialinę pedagogę Svietlaną Mickuvienę,  kabinetas II aukšte, tel. 8 656 50462.

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl pamoku laikas 

 

Susisiekite