zenklas 2015 04 13 SRF logo RGB pagrindinis 01 261x195 kkz mainuz PD Tamo1 Darzelisa Juodaičių

„Kelyje būk atsargus, šito mokyk ir draugus“

Pirmos, antros ir trečios klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo valandėlėje  „Kelyje būk atsargus, šito mokyk ir draugus“, kurioje gimnazijos socialinė pedagogė  S. Mickuvienė organizavo saugaus eismo kelyje žinių patikrinimo viktoriną.  Visi dalyviai, pasiskirstę į komandas, turėjo išanalizuoti pateiktus klausimus ir  parinkti tinkamą atsakymą.  Vėliau kartu aktyviai aptarė viktorinos rezultatus.  Visi mokiniai  ir jų mokytojos gavo dovanų susiveriančias atšvaitines apyrankes, kad būtų matomi kelyje.

                      Valandėlės metu mokiniai ne tik pasikartojo jau turimas žiniai, bet sužinojo ir išmoko daug naujo. Dabar jie visada bus budrūs ir atidūs eidami per gatvę ar žaisdami kieme, o mokytojams ir tėveliams bus ramiau dėl savo mokinių ir atžalų saugumo.

Šeštos klasės mokiniai tęsią pažintį su prevencine programa „Gyvai“

                Šio užsiėmimo tema „Klaidingi įsitikinimai ir tikrovė“.  Susitikimą pradėjome žaidimu „Nors kartą...“ Mokiniai atsakė į kelis klausimus  apie savo pomėgius.  Atsakymus fiksavome lentoje.  Šeštokai padarė išvadą, kad spėjimai ne visada atitinka tikrovę. Toliau  aiškinomės, kas formuoja nuomonę apie tabako ir alkoholio vartojimą.   Susipažinę su statistikos duomenimis, mokiniai pakoregavo savo norminius įsitikinimus apie tai, kiek  vyresnio amžiaus moksleivių vartoja tabaką, alkoholį.  Užsiėmimą užbaigėme smagiu žaidimu „Kaimynas iš kairės“.

Jurgio Ašmono paskaita jaunimui

Gruodžio 8 dieną 8, IG , IIG klasių mokiniai susitiko su Jurgiu Ašmonu. Lektorius yra praktikas. Jis kalbėjo apie kritinių situacijų sprendimo būdus, žalingus įpročius, jų pasekmes, apie charakterio savybių stiprinimą ir principus, apie šantažą ir manipuliacijas, draugystę, skausmą, mandagumą, moralę, patyčias, gyvybę, sunkumus, kurie gali atsirasti kiekvieno kelyje.  Visos paskaitos metu Jurgis kalbėjo jaunimo kalba, su humoru, įtraukiančiai. Dalindamasis  savo patirtimi, Jurgis Ašmonas siekė vesti jaunimą doresniu keliu, bei patarė, kaip elgtis sudėtingiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Informacija

infprevencija

Page 1 of 6

Partneriai

Kontaktai

Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

Adresas:
Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona, Jurbarko r.
Įstaigos kodas 190919036

Telefonas:
mokykla (8~447) 42782,
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės (8~447) 42788

Pamokų laikas

1kl 24kl pamoku laikas 

 

Susisiekite